Patronat Honorowy: Marek Sowa - Marszałek Województwa Małopolskiego

Patronat Honorowy: Marek Sowa - Marszałek Województwa Małopolskiego

 

Nowy ogólnopolski patron medialny JUST Racing

Patronat medialny nad naszym startem na CCEDHEC 2013 objęła redakcja ogólnopolskiej gazety studenckiej InfoStudent! Cieszymy się na przyszłą współpracę i zapraszamy do czytania zapowiedzi i relacji!

 

Zapowiedź naszego startu w CCEDHEC - SMS

link do artykułu:

Życzenia Bożonarodzeniowe

Zdrowych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz pomyślnych wiatrów w Nowym Roku

życzy

Wojciech Kamiński

Kierownik Jagiellonian University Sailing Team

Organizowane, darmowe wejścia na BASENIE AGH

Zapraszamy zainteresowane osoby na:

organizowane wejścia na BASENIE AGH

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: odyseusz@uj.edu.pl

Wejścia w podanych na stronie internetowej terminach będą darmowe dla członków SKŻ UJ Odyseusz oraz Sekcji Żeglarskiej KU AZS UJ (JUST Racing), po wcześniejszym zgłoszeniu i otrzymaniu potwierdzenia (liczba miejsc ograniczona).

Warunkiem darmowych wstępów jest aktualne członkostwo w Klubie (wypełniona deklaracja członkowska i opłacona składka w wysokości 20 zł).

Zapowiedź naszego startu w CCEDHEC - krakow.naszemiasto.pl i dlastudenta.pl

link do artykułu:

  

 

 

Spotkanie JUST Racing

Zapraszam serdecznie na ostatnie w tym roku spotkanie JUST Racing. Zapraszamy wszystkich naszych członków, a także wszystkie osoby zainteresowane regatami i chcące dołączyć do naszego TEAMu.

miejsce: Cafe Rotunda (wejście od frontu DS Żaczek, koło szlabanu)

termin: 19.12.2012 (środa)

godzina: 20:00

Chcielibyśmy m.in. zaproponować wam przygotowane szkolenia żeglarskie, seminaria z zakresu żeglarstwa regatowego, a także porozmawiać o planach na nadchodzący rok.

 

Zapowiedź naszego startu w CCEDHEC - ZAGLE.COM.PL

link do artykułu:

 

Radio RADIOFONIA 100.5 FM - nowy patron medialny startu na CCEDHEC 2013

Radio RADIOFONIA 100.5 FM zostało naszym nowym patronem medialnym. Bardzo cieszymy się na współpracę i zapraszamy na przyszłe audycje o regatach!

 

 

Nowe patronaty medialne - CCEDHEC 2013

Dzisiaj naszymi Patronami Medialnymi na udział w 45th CCEDHEC 2013 zostali - Magazyn ŻAGLE, portal Kraków NASZEMIASTO.pl, portal DLASTUDENTA.pl oraz STYLOWY MAGAZYN STUDENCKI.

 

 

 

 

 

 

Dziękujemy za objęcie naszych działań patronatem medialnym i cieszymy się na dalszą współpracę!

 

Honorowy Patronat Rektora UJ

Bardzo cieszymy się, iż start naszej reprezentacji na CCEDHEC został objęty

Honorowym Patronatem Rektora UJ Prof. dr hab. med. Wojciech Nowaka!

 

 

pierwszy patron medialny startu JUST na CCEDHEC 2013

Od dziś naszym patronat medialny nad startem JUST Racing na EDHEC Sailing Cup 2013 został WUJ - Wiadomości Uniwersytetu Jagiellońskiego.

 

 

Zapraszamy do śledzenia newsów i artykułów w papierowym wydaniu WUJa!

prezentacja CCEDHEC

45th EDHEC Sailing Cup

Regaty Course Croisiere EDHEC - największa studencka impreza sportowa w Europie zapoczątkowana w 1969 roku przez studentów EDHEC Business School.

W regatach startuj prawie 150 załóg z 22 krajów świata. Studenci ścigać się będą na rónych typach jachtów m.in. J80 i Grand Suprise (na tych samych jachtach startowaliśmy w 2011 roku w Student Yachting World Cup). Biegi w trakcie regat będą miały charakter WINDWARD – LEEWARD, a także odbędą się biegi przybrzeżne połączone z dwudniowym wyścigiem morskim.

Oprócz regat wraz z rozwojem imprezy dołączyły dodatkowe dyscypliny, w któych mogą wziąć udział dodatkowe drużyny uczelniane. Poza regatami, odbywa się także Land Trophy, Sand Trophy i Kite Trophy

W wiosce regatowej o powierzchni 12 000 m2 znajdują się infrastruktura sportowa oraz miejsce na standy do prezentacji uczelni i kraju jaki rezprezentuje.

W trakcie całych regat przewija się pona 10 000 widzów, całą impreza skupia ponad 3 000 zawodników startujacych w różnych dyscyplinach. Jako największe studenckie wydarzenie sportowe jest ono nagłośnione medialnie we francuskiej tlewizji, radiu i prasie. Będzie ono również promowane dzięki naszym patronom medialnym w Polsce.

Oficjalna strona regat: www.ccedhec.com

Data opublikowania: 11.11.2012
Osoba publikująca: Wojciech Kamiński