Kurs ŻEGLARZ JACHTOWY

Zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby na kurs na stopień:

ŻEGLARZA JACHTOWEGO

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: odyseusz@uj.edu.pl

Koszt kursu to 450 zł (w zależności o ilości chętnych).
Szkolenie jest w preferencyjnej cenie dzięki dofinansowaniu z Samorządu Studentów UJ. Podstawowa cena kursu to 850 zł.

Warunkiem otrzymania dofinansowania jest aktualne członkostwo w Klubie (wypełniona deklaracja członkowska i opłacona składka w wysokości 20 zł)

Przypominamy, że członkostwo zwyczajne jest mozłiwe dla studentów i pracowników UJ, wszystkie pozostałe osoby, mogą być członkami wspierajacymi, natomiast nie mogą otrzymywac dofinansowań z SSUJ.

Radiooperator SRC - RYA

Zapraszam na szkolenie SRC w systemie RYA. Kurs odbędzi się:

9.03.2013 Kraków

Koszt szkolenia wraz z dofnansowaniem to 200 zł + 30 GBP certyfikat.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt!

Wejściówki na halę ASG

Dla członków SKŻ UJ Odyseusz mamy przygotowanych 15 wejściówek na halę AIRSOFT GUN.

Darmowa wejścówka upoważnia do nieodpłatnego wypożyczenia na czas gry całego niezbędnego sprzętu (replika ASG, maski, munduru) oraz wejścia na halę Tactic Games Zone.

Nie musisz przyprowadzać całej grupy! Zgłoś się nawet sam i weź udzial w cyklicznych rozgrywkach.

Więcej informacji na stronie www.tactic-games.pl.

Chętnych do otrzymania wejściówek prosimy o zgłoszenia - odyseusz@uj.edu.pl

Seminaria z zakresu ŻEGLARSTWA REGATOWEGO

Zapraszamy zainteresowane osoby na:

seminaria z zakresu ŻEGLARSTWA REGATOWEGO

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: odyseusz@uj.edu.pl

Seminaria będą prowadzone nieodpłatnie dla członków SKŻ UJ Odyseusz.

Prosimy o nadsyłanie zgłoszeń w celu ustalenia dogodnego terminu i odpowiedniej sali wykładowej.

Warunkiem wzięcia udziału jest aktualne członkostwo w Klubie (wypełniona deklaracja członkowska i opłacona składka w wysokości 20 zł) oraz zgłoszenie uczestnictwa i otrzymanie potwierdzenia.

Szkolenie nie jest dofinansowywane przez SSUJ i mogą w nim uczestniczyć członkowie zwyczajni (studenci i pracownicy UJ), a także członkowie wspierający.

Organizowane, darmowe wejścia na BASENIE AGH

Zapraszamy zainteresowane osoby na:

organizowane wejścia na BASENIE AGH

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: odyseusz@uj.edu.pl

Wejścia w podanych na stronie internetowej terminach będą darmowe dla członków SKŻ UJ Odyseusz oraz Sekcji Żeglarskiej KU AZS UJ (JUST Racing), po wcześniejszym zgłoszeniu i otrzymaniu potwierdzenia (liczba miejsc ograniczona).

Terminy basenów:
  środy 18:30-19:30
czwartki 19:30-20:30
   (od 9 stycznia 2013)

Warunkiem darmowych wstępów jest aktualne członkostwo w Klubie (wypełniona deklaracja członkowska i opłacona składka w wysokości 20 zł).

kontakt kontakt

Collegium Novum - Biuro Samorządu Studentów UJ