Kurs ŻEGLARZ JACHTOWY

Zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby na kurs na stopień:

ŻEGLARZA JACHTOWEGO

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: odyseusz@uj.edu.pl

Koszt kursu to 450 zł (w zależności o ilości chętnych).
Szkolenie jest w preferencyjnej cenie dzięki dofinansowaniu z Samorządu Studentów UJ. Podstawowa cena kursu to 850 zł.

Warunkiem otrzymania dofinansowania jest aktualne członkostwo w Klubie (wypełniona deklaracja członkowska i opłacona składka w wysokości 20 zł)

Przypominamy, że członkostwo zwyczajne jest mozłiwe dla studentów i pracowników UJ, wszystkie pozostałe osoby, mogą być członkami wspierajacymi, natomiast nie mogą otrzymywac dofinansowań z SSUJ.

Radiooperator SRC - RYA

Zapraszam na szkolenie SRC w systemie RYA. Kurs odbędzi się:

9.03.2013 Kraków

Koszt szkolenia wraz z dofnansowaniem to 200 zł + 30 GBP certyfikat.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt!

Wejściówki na halę ASG

Dla członków SKŻ UJ Odyseusz mamy przygotowanych 15 wejściówek na halę AIRSOFT GUN.

Darmowa wejścówka upoważnia do nieodpłatnego wypożyczenia na czas gry całego niezbędnego sprzętu (replika ASG, maski, munduru) oraz wejścia na halę Tactic Games Zone.

Nie musisz przyprowadzać całej grupy! Zgłoś się nawet sam i weź udzial w cyklicznych rozgrywkach.

Więcej informacji na stronie www.tactic-games.pl.

Chętnych do otrzymania wejściówek prosimy o zgłoszenia - odyseusz@uj.edu.pl

Seminaria z zakresu ŻEGLARSTWA REGATOWEGO

Zapraszamy zainteresowane osoby na:

seminaria z zakresu ŻEGLARSTWA REGATOWEGO

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: odyseusz@uj.edu.pl

Seminaria będą prowadzone nieodpłatnie dla członków SKŻ UJ Odyseusz.

Prosimy o nadsyłanie zgłoszeń w celu ustalenia dogodnego terminu i odpowiedniej sali wykładowej.

Warunkiem wzięcia udziału jest aktualne członkostwo w Klubie (wypełniona deklaracja członkowska i opłacona składka w wysokości 20 zł) oraz zgłoszenie uczestnictwa i otrzymanie potwierdzenia.
 
Szkolenie nie jest dofinansowywane przez SSUJ i mogą w nim uczestniczyć członkowie zwyczajni (studenci i pracownicy UJ), a także członkowie wspierający.

Organizowane, darmowe wejścia na BASENIE AGH

Zapraszamy zainteresowane osoby na:

organizowane wejścia na BASENIE AGH

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: odyseusz@uj.edu.pl

Wejścia w podanych na stronie internetowej terminach będą darmowe dla członków SKŻ UJ Odyseusz oraz Sekcji Żeglarskiej KU AZS UJ (JUST Racing), po wcześniejszym zgłoszeniu i otrzymaniu potwierdzenia (liczba miejsc ograniczona).
 
  Terminy basenów:  
  środy 18:30-19:30  
czwartki 19:30-20:30
   (od 9 stycznia 2013)  

Warunkiem darmowych wstępów jest aktualne członkostwo w Klubie (wypełniona deklaracja członkowska i opłacona składka w wysokości 20 zł).
 
Przypominamy, że członkostwo zwyczajne jest mozłiwe dla studentów i pracowników UJ, wszystkie pozostałe osoby, mogą być członkami wspierajacymi, natomiast nie mogą otrzymywac dofinansowań z SSUJ.

Ważne

6 Wieczór Piosenki Jacka Kaczmarskiego - wejściówki

Mamy dla was wejściówki na 6 Wieczór Piosenki Jacka Kaczmarskiego.

Zainteresowanych prosimy o kontakt email: odyseusz@uj.edu.pl

 

14 grudnia, już po raz 6. Komisja Kultury Samorządu Studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego zorganizuje Wieczór Piosenki Jacka Kaczmarskiego – niesamowite wydarzenie kulturalne, które umożliwi przybliżenie sylwetki oraz twórczości tego genialnego polskiego tekściarza, muzyka, artysty.

Projekt studentów, który już na stałe wpisał się w kalendarz imprez organizowanych przez Samorząd Studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego, odbędzie się 14 grudnia, w Klubie Studenckim „Żaczek". Całość przedsięwzięcia będzie miała charakter inscenizacji teatralno-muzycznej, w której studenci krakowskich uczelni wyższych zaprezentują własne interpretacje utworów Jacka Kaczmarskiego. Zwieńczeniem wieczoru będzie koncert Kwartetu ProForma, zajmującego się profesjonalnym wykonywaniem repertuaru artysty.

Przed częścią artystyczną, organizatorzy 6. Wieczoru Piosenki Jacka Kaczmarskiego zapraszają również do Centrum Kultury Rotunda, gdzie wszyscy zainteresowani będą mogli zobaczyć film „Jacek" Jakuba Mędrzyckiego, przybliżający postać bohatera naszego wieczoru oraz wysłuchać wykładu dr Krzysztofa Gajdy.

„Wieczór Piosenki Jacka Kaczmarskiego" jest projektem, który od kilku lat cieszy się niezmiennym powodzeniem. Ta fantastyczna inicjatywa i przejaw aktywności studenckiej będzie niesamowitą okazją do przeniesienia się w realia absurdalnej epoki PRL. Każdy z przybyłych gości będzie miał możliwość bycia świadkiem przesłuchania przez SB, zasmakować „epokowych" przysmaków jak...

Dzięki interpretacji przez studentów twórczości Kaczmarskiego, wszyscy goście poczują atmosferę ówczesnego buntu młodych wobec niesprawiedliwości i zniewolenia, chęci oporu wobec władzy.

kontakt kontakt

Collegium Novum - Biuro Samorządu Studentów UJ

ul. Gołebia 24, 31-007 Kraków   odyseusz@uj.edu.pl